piątek, 18 września 2015

Niezwykłe zwierzaki. Puzzle do kąpieli.
„Zestaw zabawnych puzzli do kąpieli. Wybierz i dopasuj naklejki by stworzyć niezwykłe zwierzaki. Puzzle unoszą się na wodzie i trzymają powierzchni mokrych płytek w łazience.”

A w Biedronce coś, z czym ja jeszcze się nie spotkałam, czyli Puzzle do kąpieli. Dostępne są różne wzory i takie bardziej dla dziewczynek (księżniczki) i takie pod chłopców (piraci) oraz takie, jakie mamy my, czyli wzór, którym moje dzieci się zainteresowały. Można przyłożyć do siebie elementy tak, aby powstało konkretne zwierzę albo zrobić miks. Uważam, że jest to fajna zabawka, kolorowa i kreatywna (jak każde „dopasuj elementy”).

 Dzieci śmiały się układając dziwne stworki. Ja też się śmiałam, bo dzieci się śmiały :). Co do ich trwałości to przeszły test naginania, rozciągania i przetrwały, chociaż delikatne ślady zagięcia pozostały.


 Mam nadzieje, że się mylę, ale wydaje mi się, że wieczne nie będą. Byle by wytrzymały do czasu aż dzieci się znudzą. Do minusów można zaliczyć na pewno ich zapach. Oczywiście po jakimś czasie zapach znika..
 ale na początku przyprawia o ból głowy;).W sumie zarówno mi jak i dzieciom zapewniły trochę zabawy. Poza samym układaniem nadawaliśmy stworzeniom dziwne nazwy. Myślę, że to niezły sposób na zorganizowanie dzieciom czasu przy okazji skłaniając je do myślenia. Jest to na pewno zabawa pobudzająca wyobraźnie.


9 komentarzy:

 1. PIERWSZY raz widze takie puzzle w przyszlosci napewno sie rozejrze za takimi.Teraz wystarcza nam kaczucha i inne zabawki wanienkowe

  OdpowiedzUsuń
 2. PIERWSZY raz widze takie puzzle w przyszlosci napewno sie rozejrze za takimi.Teraz wystarcza nam kaczucha i inne zabawki wanienkowe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też wcześniej nie widziałam takich :) Ale wymyślam różne nowe zabawy w wannie dla córy głównie bo nie chce się kąpać ;) i trzeba ją trochę zachęcać.

   Usuń
 3. Własnie szukam czegoś nowego do zabaw w kąpieli ;) Trafiłaś tym postem w 100!

  OdpowiedzUsuń
 4. zastanawiałam się czy kupić ale po Twojej recenzji biegnę jutro do biedronki - może jeszcze beda
  www.puffa.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Widziałam je, miałam nawet w ręce, ale ostatecznie nie kupiłam. A widzę, że fajne są :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Właśnie dzisiaj widziałam takie puzzle w Biedronce i podobnie jak madziullaaaa miałam je w ręku, ale nie kupiłam i teraz żałuję.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Właśnie dzisiaj widziałam takie puzzle w Biedronce i podobnie jak madziullaaaa miałam je w ręku, ale nie kupiłam i teraz żałuję.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń